Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mzda

Hledáme samostatného C# vývojář – 4 dny HO / týden!

80 000 - 130 000 Kč

Příbram

Informace o pozici

Vyvíjíme webovou aplikaci, která má více než 1.000.000 uživatelů. Náš produkt má více než 20ti letou historii a tak hledáme samostatného C# vývojáře, kterého baví nové technologie a který nás posune zase o kus dál!

Náplň práce

  • Vyvíjíme rozsáhlou webovou aplikaci, která běží v prostředí cloudu MS Azure.
  • Protože nám svá data svěřuje přes milion uživatelů a tisíce institucí, je pro nás důležitá bezpečnost a dostupnost našeho softwaru.
  • Aplikaci stavíme na Microsoft technologiích – back-end v C# a .NET, databáze MS SQL, micro-services a (jen tak pro představu) front-end v JS/TS a Vue.js.
  • Máme menší (čtyřčlenný) stabilní tým back-end vývojářů, do kterého právě hledáme zmíněnou posilu.

Požadavky

  • Jste samostatný a zkušený C# vývojář.
  • Máte přehled o nových technologiích (myšleno např. .NET8) a zároveň i ambici posunout náš produkt zase o krok dál.
  • Pokud je to třeba, dokážete prosadit svůj názor.
  • Výhodou pak může být zkušenost s vývojem pod cloudem nebo přesah do architektury, ale to už není must-have.

Nabízíme

  • Máme 4 dny home-office. 1 den se s vámi pak rádi potkáme v našich kancelářích.
  • Je nám jedno, zda bude spolupráce probíhat na HPP nebo na IČO.
  • Pokud hledáte stabilitu, jste na správném místě – stabilní produkt, firma i tým.
  • A samozřejmě máme i klasické benefity od multisportky přes příspěvky na pojištění až po kvartální finanční bonusy.

Doplňující informace

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Pošlete Váš životopis nebo dotaz

Komu: p.fiala@jobscontact.cz