Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mzda

IT Recruiter - šance pro juniory i absolventy!

26 000 - 60 000 Kč

Brno-město

Informace o pozici

Zajímá vás personalistika, recruitment nebo IT?
Chcete, aby výsledky toho, co děláte byly opravdu vidět?
Hledáte práci, která vás bude nejen bavit ale která vám zároveň dá i šanci dále se rozvíjet a růst?
Ať už jsou vaše cíle, sny nebo představy o nové práci jakékoli, pokud jsme se trefili, určitě čtěte dál!

Náplň práce

  • Jsme parta mladých lidí a společně tvoříme IT Recruitment tým v agentuře Jobs Contact Consulting.
  • Více než 7 let propojujeme firmy s uchazeči o práci.
  • Spolupracujeme s technologickými společnostmi, které patří ke špičce na českém i evropském trhu. Uchazečům tak můžeme nabídnout i práci na projektech, ke kterým by se bez nás nedostali.
  • Teď hledáme na příklad vývojáře umělé inteligence pro český start-up (o kterém jste nejspíš slyšeli v televizi), analytika, jehož úkolem bude příprava složitých projektů třeba pro urychlovač částic v Cernu nebo software engineera, který bude pracovat na elektronových mikroskopech a třeba i zachraňovat životy.
  • Dobře víme, že kombinace HR a IT je výzva. Díky našemu know-how a mnohaletým zkušenostem to ale s námi hravě zvládnete. Stačí chtít!

Požadavky

  • Co budete potřebovat – vaše „must have“?
  • - Naše práce je o kombinaci marketingu, obchodu a administrativy – budete tedy potřebovat hlavně systematičnost, schopnost zorganizovat si svůj čas a komunikativnost.
  • - Při jakékoliv práci IT (včetně té naší) se neobejdete alespoň bez mírně pokročilé znalosti angnličtiny.
  • - Nejdůležitější ale bude odvaha jít do něčeho nového!
  • Co se bude hodit navíc – vaše „nice to have“?
  • - Oceníme především praxi z obchodu nebo z příbuzných oblastí (do těch počítáme třeba i finance, telemarketing nebo i gastro).
  • - Znalosti z IT – třeba SŠ zaměřená na elektrotechniku nebo informační technologie pro vás bude obrovské plus. Zvládnete to ale i bez ní.
  • - Samozřejmě i zkušenosti z podobné práce budou k užitku – i když šlo např. o agenturní zaměstnávání nebo interní HR.

Nabízíme

  • Je to příležitost, na jakou nenarazíte každý den. Dobře víme, že každý je dobrý v něčem jiném a rádi vás provedeme vším, co pro vás bude nové. Budete tedy mít možnost učit se přímo z praxe.
  • Zakládáme si i na tom, že výsledky naší práce jsou vidět – poznáte je na své výplatě ale i na tom, jak budete získávat nové znalosti a dovednosti.
  • Na vás bude, jakým směrem se chcete vydat. Ať už se v budoucnosti vidíte v HR, recruitmentu, v IT jako takovém nebo třeba v obchodě, u nás budete mít možnost přizpůsobit si svou profesní dráhu přesně podle svých představ.
  • My vám jen vytvoříme ty správné podmínky – budete mít možnost využívat naše kanceláře nedaleko centra Brna nebo pracovat částečně z domova; kromě nadprůměrného finančního ohodnocení a provizí na vás čeká firemní mobil, notebook i auto a když budete chtít relax, máme pro vás navíc pár dnů volna nebo příspěvek na dovolenou či na sport.
  • A konečně rádi zajdeme někam i po práci. Jen za poslední měsíc jsme stihli teambulding v pár brněnských barech, firemní oběd nebo degustaci vína a za pár dnů nás čeká Excalibur Race-

Doplňující informace

Jak jste dočetli až sem, gratulujeme k výdrži.
Pokud jsme Vás zaujali, pošlete nám svůj životopis a pár řádků o tom, co Vás na práci u nás přitahuje nejvíc.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete Váš životopis nebo dotaz

Komu: p.fiala@jobscontact.cz

* povinné pole