Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mzda

Junior Developer mobilních aplikací

30 000 - 50 000 Kč

Písek

Informace o pozici

Jsi na začátku své vývojářské kariéry anebo dokonce čerstvý absolvent? Baví Tě mobilní vývoj? Potom je tahle pozice přesně pro Tebe! Jsme malý tým vývojářů, kteří pracují na zajímavých projektech. Baví nás vývoj, potrpíme si na čistý kód a code reiviews jsou u nás samozřejmostí. A rádi si vychováme novou krev!
Padneme si do oka?

Náplň práce

  • Budeš vyvíjet mobilních aplikace pro iOS i Android
  • Práce na nativních i hybridních aplikacích
  • Spolupráce v malých, agilních týmech
  • Podpora a mentoring od zkušenějšího kolegy

Požadavky

  • Máš už za sebou nějakou komerční praxi
  • Pracoval jsi na nějaké mobilní aplikaci
  • Zkušenosti s vývojem pro Android (Android SDK, Java, Kotlin)
  • NEBO
  • Zkušenosti s vývojem pro iOS (XCode, Swift, Objective-C)

Nabízíme

  • Dáme Ti příležitost nastartovat kariéru a traktivní oblasti mobilního vývoje
  • Budeme Tě podporovat v růstu (mentoring, code reviews) a ve vzdělávání (kurzy, školení)
  • Počítat můžeš s pružnou pracovní dobou, týdnem dovolené navíc a sick days k tomu
  • Samozřejmostí je u nás i výkonný pracovní stroj (ntb) a služební telefon s neomezeným tarifem
  • Navíc můžeš počítat i s finančními bonusy a jasným systémem prémií
  • Standardem jsou i nás i stravenky, občerstvení a super atmosféra na pracovišti a mnohé další
  • Pokud jsme Tě zaujali, určitě se ozvi a probereme spolu detaily.
  • A to i pokud nesplňuješ všechny podmínky…

Doplňující informace

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete Váš životopis nebo dotaz

Komu: j.srubar@jobscontact.cz

* povinné pole