Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mzda

Project manager - 3 nové projekty, stačí si vybrat!

70 000 - 130 000 Kč

Hlavní město Praha

Informace o pozici

Energetika a ekologie. Právě tyto dva světy již více než 20 let úspěšně propojujeme.
To, co vzniklo původně jako projekt na ČVUT se dnes rozrostlo do podoby mezinárodně působící společnosti.
Naše produkty tak pomáhají dodávat energii do Hollywoodských studií stejně jako na odlehlé tropické ostrovy nebo třeba do pražské vojenské nemocnice.

Náplň práce

  • První polovinu roku 2022 máme spojenou s 3 novými projekty, které u nás letos startují.
  • - Čeká nás nastavení a celkový start spolupráce s jedním z největších evropských výrobců a dodavatelů elektřiny a plynu.
  • - Budeme spouštět vlastní cloudové řešení pro naše nové i stávající klienty.
  • - A už teď pomalu pracujeme na implementaci nového HR informačního systému a CRMka.
  • Na každý z těchto projektů aktuálně hledáme i leadera – nového project managera!
  • Máte rádi výzvy a lákalo by vás spojit váš příběh s tím naším?
    Dejte nám o sobě vědět!

Požadavky

  • V project managementu nejste žádný nováček. 4 nebo 5 let praxe vám přijde opravdu vhod.
  • Obory jako je elektrotechnika nebo právě informační technologie pro vás nejsou nic nového.
  • V rámci vámi řízených projektů jste v minulosti mimo jiné odpovídali i za řízení rizik, rozpočtů, dodržování časových harmonogramů nebo třeba i za spolupráci s dalšími odděleními.
  • Máte zkušenosti i z prostředí větší společnosti (nás je dnes přes 400) a zažili jste už i mezinárodní prostředí.
  • Nebojíte se přicházet s vlastními návrhy řešení, a kromě pracovních výsledků si zakládáte také na tom, aby tým fungoval i po lidské stránce

Nabízíme

  • V celé společnosti si více než na čemkoliv jiném zakládáme na atmosféře a prostředí. Můžete se tedy těšit na neformální atmosféru kanceláří (za které jsme dostali i pár ocenění) a zároveň profesionální prostředí, které by vás mělo podporovat ve vašem růstu.
  • Dobře víme, že základem je i dobré platové ohodnocení. Kromě standardní mzdy, která u nás obsahuje i 13. plat a prémie závislé na výsledcích firmy, budete mít i další budget závislý na vašich KPI.
  • Každý je jiný, někteří z našich kolegů oceňují firemní školku, jiní dog-friendly office a další dávají přednost práci z domova. Můžete tak třeba i v 90 % času pracovat z domova.
  • Navíc zde samozřejmě je i 25 dnů dovolené + sick-days nebo příspěvky na penzijní připojištění nebo na stravování.
  • A konečně budete mít možnost růst jak kariérně (hledáme i manažera celé divize) tak i profesně (na ten budete mít i vyčleněný rozpočet.

Doplňující informace

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete Váš životopis nebo dotaz

Komu: p.fiala@jobscontact.cz

* povinné pole