Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mzda

Samostatný Java Developer | Spring, Maven, Hibernate

70 000 - 110 000 Kč

Hlavní město Praha Brno-město Ostrava-město Olomouc Prostějov Vsetín Zlín

Informace o pozici

Vaše doména – Java. Váš kód – čistý. Váš cíl – funkční aplikace.
My máme zajímavé projekty a potřebujeme posily. Umíme být velice flexibilní – pracovat může v našich kancelářích, z domu anebo to kombinovat. Jsme otevřeni pracovnímu poměru i externí spolupráci na IČO.
Co myslíte, padneme si do oka?

Náplň práce

  • Příležitost vybrat z široké škály projektů – od specializovaných výrobních aplikací, přes simulační software, až po staré dobré informační systémy
  • Pracovat budete na backendu jedné z našich webových aplikací, nebo na uživatelském rozhraní našeho simulačního softwaru
  • Jako samozřejmost bereme čistý, testovatelný a efektivní kód
  • Spolupráce s našimi týmy a podpora juniornějším kolegům

Požadavky

  • Máte za sebou alespoň 4 roky komerční praxe ve vývoji
  • Skvěle si rozumíte s Javou a Springem NEBO Swingem
  • Výhodou (ne podmínkou) je, pokud se zvládnete domluvit anglicky
  • Bonusem je vystudovaná SŠ/VŠ v oboru IT

Nabízíme

  • Dáme Vám svobodu v práci a pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc – flexibilní pracovní doba, možnost vzdálené spolupráce i dovolená navíc jsou u nás standardem
  • Můžete si vybrat mezi spolupráci na pracovní poměr a spolupráci na IČO
  • Nikdo se tady neobejde bez neomezeného přísunu kávy a čerstvého ovoce na pracovišti
  • Pokud nechcete celý den jenom sedět u počítače, nabídneme Vám MultiSport kartu
  • Samozřejmostí je u nás fajn kolektiv, sick days, firemní akce a další vychytácvky
  • Pokud to pro Vás zní zajímavě, pošlete nám CV a určitě něco vymyslíme!

Doplňující informace

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete Váš životopis nebo dotaz

Komu: j.srubar@jobscontact.cz

* povinné pole