Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mzda

Senior Devops Engineer

80 000 - 110 000 Kč

Hlavní město Praha

Informace o pozici

Baví Tě přesah do DevOps a zároveň být technickou podporu Ti není vůbec cizí? Pokud jsi taková „ unikátní“ kombinace a naplňuje Tě obojí, tak jsi tady správně!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za monitorování, automatizaci a výkonu dostupnosti v IT
  • Provoz a podpora maloobchodních aplikací v IT
  • Podporovat IT aplikace v on premise Cloudu a zajištění správy konfigurace

Požadavky

  • Dobrá znalost s SQL databázi a Linuxem
  • Zkušenosti s produkty Atlassian, Terraform, AWS a CICD
  • Praktická zkušenost s podporou 3. úrovně
  • Perfektní angličtinu jak slovem, tak písmem

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené ročně
  • 10 plně placený dnů "sick day" ročně
  • Rovnováha mezi pracovním a osobním životem
  • Neformální pracovní atmosféra
  • Nealko nápoje a ovoce
  • "Fun & Relax" zóna (masážní křeslo, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, jóga)
  • roční odměna do výše jedné měsíční mzdy
  • Finanční bonus ve výši 15 000 Kč za doporučení nového zaměstnancem pátém výročí zaměstnání
  • Mobilní telefon, notebook
  • Společenské akce a sportovní aktivity
  • Dobrovolná účast na aktivitách „společenské odpovědnosti firmy“
  • Parkovací místa pro jízdní kola (v budově společnosti v centru Prahy)

Doplňující informace

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Pošlete Váš životopis nebo dotaz

Komu: h.n.tranova@jobscontact.cz

* povinné pole