Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mzda

SW tester s láskou k přírodě - vůdčí typ!

50 000 - 70 000 Kč

Žďár nad Sázavou

Informace o pozici

Máte rádi technologie a přírodu? Přidejte se k nám a spojte tyto dvě vášně! Pro úspěšnou tuzemskou společnost působící na mezinárodním poli se zaměřením na vývoj ELEKTROTECHNICKÝCH ZAŘÍZENÍ se hledá SW TEST LEADER , který se nebojí zodpovědnosti za menší tým. Na této pozici budete mít přístup k zařízením, které nejsou dostupné veřejnému sektoru. SKVĚLÁ příležitost pro ty, kteří milují technologie, ale současně chtějí pracovat v lokalitě, kde je to do přírody opravdový kousek. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce

  • tvorba architektury testů ve spolupráci s týmem SW vývoje
  • možnost využití testovacích nástrojů s podporou AI
  • vývoj frameworku automatizovaných regresních testů firmwaru pro zařízení z naší výroby
  • tvorba typových testů dle požadavků z vývojového oddělení
  • navyšování počtu automatizovaných testů, minimalizace manuálních testů
  • testovací skripty v Pythonu (beckend) a JavaScript (frontend)
  • vedení týmu (3-4 kolegů), po zaučení

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání, ideálně v oboru informatiky, elektrotechniky
  • zkušenosti s testováním SW a automatizací testů
  • programování v Python nebo JavaScript
  • přehled v oboru a zájem o moderní technologie
  • anglický jazyk – psaní dokumentace, interní komunikace je v českém jazyce
  • zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost

Nabízíme

  • skvělá místo pro život a příjemné pracovní prostředí se zázemím pro sportovce
  • flexibilní pracovní doba (core: 9 -14 h.)
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování, vzdělávání, penzijní připojištění
  • ubytování za zvýhodněných podmínek (individuální / celá rodina)
  • prémie vázané na HV společnosti (3x ročně) – po 1. roce zaměstnání

Doplňující informace

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Pošlete Váš životopis nebo dotaz

Komu: j.dohnalek@jobscontact.cz

* povinné pole