Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mzda

Získej své první zkušenosti s námi! Junior C++/C#/Python Dev

20 000 - 30 000 Kč

Hlavní město Praha

Informace o pozici

Příběh naší společnosti začali tři studenti ČVUT. Dnes je to víc než 15 let a my máme více než 400 zaměstnanců, kteří pracují na pobočkách po celém světě.
Naší parketou je vývoj kompletních HW i SW řešení pro řízení, monitoring a správu dodávek elektřiny či kombinaci různých pohonných systémů a soustav. S našimi produkty se setkáte na tropických ostrovech, ropných tankerech a plošinách a stejně tak i v nemocnicích, datacentrech nebo v Hollywoodu.
I tak ale nezapomínáme na naše začátky a proto chceme dát příležitost taky Vám!

Náplň práce

  • Máme pro Vás program placených stáží.
  • V průběhu celého roku poznáte 3 různé týmy pracující na 3 různých projektech - a nemusíte se bát, že Vás nenecháme se také zapojit.
  • Můžete se vydat jak směrem Embedded vývoje stejně dobře jako se můžete připojit k týmům našich PC vývojářů.
  • Paleta je široká a tak uplatníte znalosti jazyků C, C++, C# nebo Python stejně tak jako své znalosti elektrotechniky.
  • A to nejlepší na závěr - je jen na Vás jak svou šanci využijete - pokud bude vše klapat, rádi Vám po roce nabídneme i práci!

Požadavky

  • Hledáme studenty magisterských (inženýrských) studijních programů nebo posledních ročníků těch bakalářských.
  • Měli byste se domluvit anglicky a hlavně na sobě chtít pracovat.
  • Oceníme nadšení do Embedded, nízkoúrovňového vývoje nebo vášeň pro C based jazyky.
  • Zájem o elektrotechniku navíc samozřejmě neuškodí.

Nabízíme

  • Dostanete příležitost, která se nevidí každý den.
  • Nejen že v průběhu roku budute mít šanci zažít 3 různé projekty, navíc budete vždy součástí samotných vývojářských týmů. To znamená, že Vás pustíme k práci - nemusíte se bát, že budete jenom vařit kafe.
  • Kromě jiného právě kávu máme výbornou a uvidíte, že si zamilujete i naše kanceláře (dokonce má naše pražská centrála na kontě několik ocenění za nej prostory).
  • Samozřejmostí je, že za svou práci dostanete adekvátní odměnu a váš pracovní harmonogram vám přizpůsobíme na míru.
  • A pokud bude vše fungovat, rádi si vás u nás necháme natrvalo...

Doplňující informace

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Pošlete Váš životopis nebo dotaz

Komu: p.fiala@jobscontact.cz

* povinné pole