Zasílat nabídky

Tímto uděluji souhlas společnosti Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnosti Jobs Contact Personal, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o mé osobě dle zákona č. 110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Osobními údaji jsou v tomto případě zejména jméno a příjmení, datum a místo narození, bydliště, údaje o vzdělání, praxi, dovednostech apod. záležitostech uvedených v životopisu.

Mzda

Finanční specialista s přidělenými klienty! #2359

35 000 - 70 000 Kč

Brno-město

Informace o pozici

Co byste říkali na pracovní odměny ve stylu zahraničních cest na Madagaskar, Kubu, Dubaj a do dalších zajímavých destinací?
Či na kanceláře ZDARMA, vzdělání v oblasti financí samozřejmostí vč. možnosti studia na naší VŠ anebo na velmi příjemné finanční odměny a další bonusy?
A to zdaleka není vše! U nás jsou možnosti téměř neomezené. Tudíž pokud chcete být svým pánem a zároveň hledáte zajímavou, různorodou a především motivující práci, tak se nám neváhejte ozvat.

Náplň práce

    • každodenní kontakt se stávajícími klienty
    • administrativní činnost spojená s přidělenou agendou, tvorba smluv
    • jednání s bankovními institucemi, pojišťovnami apod. = řešení pro klienta na míru
    • osobní / telefonické schůzky s klienty
    • budování, správa a rozvíjení majetku klientů
    • řešení klientských požadavků
    • pravidelná aktualizace klientského portfolia

Požadavky

    • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (z důvodu zkoušek u ČNB)
    • primárně hledáme člověka s obchodním duchem a výbornými komunikačními vlastnostmi
    • praxe ve financích výhodou
    • spolupráce formou OSVČ či s.r.o. ( ŽL není třeba hned, může být až po zaučení)
    • ŘP skup. B
    • znalost PC, Excel, Word

Nabízíme

    • fixní plat po dobu až 6 měsíců, za splněných podmínek až 35.000 Kč (může se lišit v závislosti na odbornosti v dané problematice, např. bývalý bankéř, manažer, zaměstnanec pojišťovny - příjem po dohodě může být i 70.000 Kč.)
    • zázemí ve stabilní obchodně/ vzdělávací firmě (založena před 30 lety)
    • přidělená klientela
    • motivující finanční odměny a bonusy za dosažené výsledky, vyplácené kvartálně. (vyšší desítky tisíc)
    • motivující kampaně (cesty do zahraničí- např. Kuba, Dubaj, Madagaskar atd. )
    • teambuildingy
    • kancelář zdarma
    • flexibilní pracovní doba po zaškolení
    • podpora od lektorů
    • firma je výborná pro sebe rozvoj (možná lektorská činnost na ZŠ, SŠ)
    • od r. 2025 možné studium na VŠ ZFP - ekonomický obor.
    • lokalita: Brno

Doplňující informace

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Nabídka je také vhodná pro: finanční porace, finanční specialista, finance, práce v oblasti financí, bankéř, práce v pojišťovně, makléř, obchodník, práce finance Brno, finanční konzultant, práce obchod Brno,…

Společnost Prima kariera, s.r.o., se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ: 17184525 a společnost Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Pošlete Váš životopis nebo dotaz

Komu: d.jechova@jobscontact.cz

* povinné pole